Incy Wincy Challenge- Anything Goes

Another fun week with another fun challenge. Today it´s really good challenge in Incy Wincy Designs because it´s Anything Goes. The sponsor is The Paper Shelter and we got some sweet imagese to work with. I used a precolored train digistamp and made a card for my friends boy birthday.  As my computer was in repair two weeks so my image proccessing has been really bad those 2 weeks because I didn´t have my computer and programs that I use.

Täna on taas vahva nädal Incy Wincy Designs väljakutse blogis, kuna teemaks on kõik sobib. Sponsoriks on sellel korral The Paper Shelter ja meiegi saime vahvad digitemplid kasutamiseks. Mina kasutasin eelvärvitud rongi templit ja tegin kaardi oma sõbranna pojale sünnipäevaks. Kuna minu arvuti oli 2 nädalat paranduses, siis selle tõttu on piltide töötlus väga kehv, kuna mul ei olnud võimalust kasutada oma arvutit ja neid programme, mida ma alati kasutan. Teise tööna näitan eelmise nädala Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blog pildi inspiratsioonil ja teemal kool valminud tööd. Kuna eelmisel nädalal oli õpetajate päev, siis sellest ka teema ja pilt selline ning mina tegin töö juurde ühe vahva karbi, et aidata lastel tähti õppida ning ka lugemist.  Ja et see kõik oleks ikka vahva ning lõbus. See oli ka vahva projekt selle poolest, et karbi sisse üritasin ära kasutada kõikvõimalikke paberijääke, mis mul tekkinud on, sest neid ju ära visata ei raatsi 🙂

And here is my last week project in Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blog. It was inspired of picture and the theme was school because in Estoni there were teachers day last week. This is fun box I made for using at work. There I can but some letters  or words to help kids learning letters and reading.

Advertisements

3 kommentaari (+add yours?)

 1. Samantha :0)
  okt. 08, 2012 @ 13:11:06

  Fabulous card LOVE these style of card shape too! hugs me xx

  Vasta

 2. saumya mohanty
  okt. 09, 2012 @ 15:24:11

  Lovely card …..:)

  Vasta

 3. Heather "Hev"
  okt. 15, 2012 @ 04:22:50

  Love what you have done here Kaia 🙂 Looks terrific 🙂

  Hope to be back at IWD with you soon

  Hugs Hev xxx

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: