Incy Wincy Designs challenge- Friends

Today we have another challenge for you at Incy Wincy Designs and the theme is “friends”. Our sponsors are Fantastic Ribbon and Mayzy Art Stamps and all the DT members got fabulous Mayzy Art digistamp to work with. So I took Bibi Ballons image and I made a sentiment as well. I made a box card for the first time. So this is grate to but something inside that is just for a friend. The image is colored with copic and promarkers and the paper inside is possible to take away and write something inside.

Täna on meil taas uus väljakutse Incy Wincy Designs blogis ja teemaks on sõbrad. Meie sponsoriteks on sellel nädalal Mayzy Art Stamps ja Fantastic Ribbon. Iga disainer sai kasutada 1 Mayzy Art digitempli ja mina valisin Bibi õhupallidega. Lisaks tegin juurde teksti, et see kõik ikka sobiks teemasse ja tekstil on kirjas “Ma lendan sinuga”. Tegin ka esimest korda karp-kaardi ehk siis boc card, mille sisse on hea peitu panna ka väikene üllatus. Digitempel on värvitud copic ja promarkeritega ning lisaks on sees leht, mida on võimalik eemaldada, et kirjutada sisse ka soovitud tekst.

Advertisements

1 kommentaar (+add yours?)

  1. Kerttu
    sept. 29, 2012 @ 12:42:33

    Väga ilus kaaart rõõmsates värvides:) Tegin eelmised jõulud paar sellist kaart. Väikene kingitus sisse ja oli nii kaart kui kinkepakend ühes:)

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: