Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #33

Täna algas Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blogis järjekordne põnev väljakutse inspireeriva pildiga. Fantastiline pilt on leitud sellelt lehelt ja meie disainerid on oma töös kasutanud Askartis OY poolt saadud kaunistusrõngakest ja lilleõit, kuna taas on meie sponsoriks  Askartis Oy  pood Soomest. Täpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Metalläärega kaunistusele mina lisasin rub´on-iga lilled, värvisin distress tindiga ja katsin crackle vedelikuga, mis tekitab mõralise effekti. Lisaks kasutasin Wax Fruit digitemplit, mis oli mul juba sügisel värvitud, kui alles harjutasin digitemplite värvimist. Kaardi taustaks kasutasin mustripressi, mis tekitab puumustri kujutise paberile ja lisaks siis distress tinti. Oma kaardi ma esitan Simon Says väljakutsele “let´s get fruity” ehk siis läheb mahlaseks või siis puuviljad. Teine väljakutse, kuhu ma oma töö esitan on Incy Wincy väljakutse, milleks on “pühi tolm maha” ehk siis tuleb kasutada midagi, mis sul kapis pikka aega tolmu on kogunud.

Today started another fun challenge at Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale with another fabulous picture that we found from here. I used circle embellishment that I covered with rub´on , distress ink and crackle accent. Then I used Wax Fruit digistamp that I have colored almost one year ago when I was learning to color digistamps and when I didn´t have any copic markers :). I will enter my card to the next challenges:

Advertisements

1 kommentaar (+add yours?)

  1. Sheryl Hare
    juuli 21, 2012 @ 21:24:56

    Hi Kaia, good to see you again! This image is just gorgeous and I love the contrast of textures on this card. Great to see you at INCY WINCY this week. Good luck and hope we see you next time.
    Hugs Sheryl xx

    Vasta

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: