Sew Many Challenge Blog Hop

Hi 😉 If You are looking for Sew Many Challenge Blog Hop then You are in right place. You should have come here from Karen´s blog. If not then please look back to Sew Many Cards and You will get all information You need for hopping. There will be one lucky winner who gets all new release images and 3 images of their choice. We are also having a second place winner amd that person will win their choice of 2 SMC images. But you need to follow the rules and hop all around untill you are back to Sew Many Cards Store. But that´s not all.  In my blog will be also one lucky winner who will get one new image I used on my card and that is Toga the Turtle “Toga Birthday”.  I colored the Toga with copic sketch markers and promarkers. I used some cardstock, DCWV The Luxurys Stack and Papermania Birdsong papers. Embellishments are twine, ribbon, rose and button. Button because this week challenge at Sew Many Cards is Buttons and you have a chance to join us with the challenge as well. 

 Actually it´s my first Easel card so I´ll  hope You like it 😉

Hei, hei. Kui te otsite Sew Many Challenge Blog hoppi (blogide külastust/ blogi hüpet), siis olete õiges kohas ;). Siia oleksid sa pidanud jõudma  Kareni blogist ja kui mitte, siis vaata Sew Many Challenge blogisse, et saada juhised blogihüpeteks. Ühel õnnelikul blogihüppajal on võimalus võita kõik selle kuu uued digitemplid ja lisaks veel 3 vabal valikul. Lisaks on ka teine võitja, kes saab valida 2 digitemplit omal valikul. Kuid see pole veel kõik. Lisaks on Sul võimalus võita ka minu blogis 😉 Kõikide kommentaaride hulgast valin välja ühe õnneliku, kes võidab minu kaardil kasutatud digitempli, milleks on Kilpkonn Toga sünnipäev. Kilpkonn on värvitud copic sketch markerite ja promarkeritega. Lisaks kasutasin kartongi, DCWV The Luxurys Stack ja Papermania Birdsong paberit. Kaunistusteks on nöör, pael, lill ja nööp. Nööp seetõttu, et sellel nädalal on ka Sew Many Challenge väljakutse “nööbid”. Neid võid kasutada nii palju kui soovid ja loodan, et ühinete meiega Blogihüpetel ja ka väljakutsel 😉 Siin aga minu esimene Easel card ehk siis molbert kaart 😉

I will also introduce the image that is with 1/2 price until the new realease. It´s Duncan Holding Letter and you can buy it from Sew Many Shop. He is so adorable, isn´t he? I colored Duncan with watercolors.

Lisaks tutvustan Teile Duncanit, kes hoiab käes ümbrikut ja teda saab osta Sew Many poest  poole hinnaga kuni järgmise kuu uute digitemplite saabumiseni. Ta on üks hästi armas tegelane, või mis teie arvate? Duncani värvisin ma vesivärvidega.

So to be able to win You should leave  a comment for me and hop on Steph´s blog. But you should check back here next week to look if You have won 😉 Thank You for visiting me. Love to see You here again and Good luck 😉

Nii siis, et võita tuleks jätta siia kommentaar ja hüpata edasi Stephi blogisse. Aga külasta mind ka järgmisel nädalal, et näha, kes on võitnud 😉 Aitäh, et külastasid minu blogi  ja ootan Sind alati rõõmuga tagasi 😉 Õnn kaasa!

Advertisements

9 kommentaari (+add yours?)

 1. Leah Ann Gast
  veebr. 13, 2012 @ 07:49:47

  Fabulous Card :O) Hugs! Leah Ann CUTE!!!

  Vasta

 2. steph
  veebr. 14, 2012 @ 21:31:25

  This is gorgeous! Love the punched edges.

  Vasta

 3. Annika
  veebr. 15, 2012 @ 08:16:10

  Kuigi ma ise ei oska teha selliseid asju siis pean tunnistamas ,et käin päris tihti neid kaarte imetlemas!
  Jaksu edaspidiseks!

  Vasta

 4. Evemari
  veebr. 15, 2012 @ 21:35:57

  See molbert-kaart on põnev tegemine! Tulemus eriline ja vahva!

  Vasta

 5. nufferdis
  veebr. 15, 2012 @ 23:12:30

  Ai, ma jumaldan kilpkonni 🙂 ja neid ilusaid kaarte.. jätan kommentaari ja hüpan edasi järgmisesse blogisse 🙂

  Vasta

 6. Lelet
  veebr. 16, 2012 @ 08:56:29

  Ohh, Kaia, Sa paned mind iga kord ahhetama. Su kaardid on niiiii imelised – iga pisemgi detail on nii hoolikalt läbimõeldud. Superäge!

  Vasta

 7. Siimik
  veebr. 16, 2012 @ 21:00:01

  Väga vahvad tööd!

  Vasta

 8. janika
  veebr. 18, 2012 @ 08:49:10

  Väga ilus molbert kaart. Hästi huvitav, kuidas erinevate nurkade all olevad kaardi osad hakkavad üksteisega mängima. Alguses oli see detailirohkus minule väga võõras, kuid nähes sinu imelisi kaarte, on see mulle järjest enam meeldima hakanud. Väga kenad tööd!

  Vasta

 9. Murka
  veebr. 18, 2012 @ 19:05:52

  Väga ilus molberti kaart, kuna ka ise seda enda käes lausa näinud siis see on tõesti võrratu 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: