Teistmoodi pulmakutsed


Sain ühe tellimustöö, mis oli väga erinev siiani tehtud pulmakutsetest. Tunnistan ausalt, et mul oli raskusi arusaamisega, mis on see, mis oleks õige ja meeldiks kliendile. Lõpuks sai valmis 5 väga erilist kutset. Kutsed pidi oma olemuselt olema rohkem jõulukaartide moodi, kuid samas ka pulmateemalised ja kindlasti pidid sisaldama elementi, mis seotud beebiga. Esialgne varjant sai tehtud ühe kaardi põhjal, mis kliendile meeldis, kuid pilti nähes ei olnud see siiski see. Samas meeldis väga kellade motiiv, mis ühtlasi on ju ka tegelikult pulma sümbol. Nii siis hakkasin tegutsema ja tegin mitu teistsugust varjanti veel lõpuks jäi valik sellisele varjandile.

Tegelikult oli kutsel ikka väga suur võlu. Üks osa oli juba tekstil, mille kirjutajaks oligi pisike beebipoiss päkapikk, kes ootas oma esimesi jõule veetma kõige lähedasemaid ja rääkis sealjuures välja ühe saladuse. Armas oli ka kutsete kättetoimetamine, sest kutsed pakiti ilusti ära ja toimetati teisel advendil kodudesse. Ehk siis tõeline päkapikutöö. Igatahes olin ülirõõmus, kui pärast kutsete üleandmist kodust meili sain, kus tänati armsa teostuse eest ja anti teada, mis kutsetega edasi tehakse. Nii eriline tunne on, kui oled teinud ühe pisikese, kuid samas tähtsa osa teiste imeilusa päeva kordamineku nimel. Aitäh selle eest!

Nüüd aga ülevaade sellest, mis eeltööd ma enne seda kõike tegin. Esimene varjant oli siis hoopiski teistlaadi.

Pärast seda kutset sain uued juhised, milleks olid siis need jõulukellad, toonideks punane, valge ja kuldne. Lisaks veel hiljem anti sooviks, et kutse võiks olla keskelt avanev. Ja tegin siis sellised varjandid, mida kasutasin hiljem jõulukaartidena.

Sellel viimasel kaarild olen kasutanud Waxfruit´i digitemplit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: