Krokodillisall nr.2 ;)


Heegeldasin veel ühe kaelussalli krokodillimustriga. Tegelikkuses sai see heegeldatud ühe välja pakutud idee peale, et võiks olla selle mustriga kaelussall külma kollase tooniga. Kui aus olla, siis meie lõngapoodide valik ei ole just kõige parem ja mis kodus avastasin, et ka poe valgustus võib vahel olla vägagi petlik :S Valisin poes välja lõnga, mis tundus külm kollane ja see oli ka viimane ning seetõttu selle ära ostsin. Mida rohkem ma aga seda salli edasi heegeldasin, seda soojem kollane see tundus. Nüüd ei oskagi öelda, kas sall on päris see, mida sooviti, aga pakun ikkagi kõigepealt seda soovijale ja kui sall ei ole siiski õiges toonis, siis panen blogis müüki 😉  Teine probleem oli muidugi nööpidega, sest Tartust ei saa ju kunagi seda, mida sul vaja on 😦 Nii siis ostsin nööbid,mis mulle väga ei meeldi, aga see oli kõige sobivam variant, sest paraku kollaseid nööpe võtta ei olnud.

See siis selle kevade viimane krokdillisall tõenäoliselt. Järgmiseid hakkan juba tegema sügisel 😀

Advertisements

3 kommentaari (+add yours?)

 1. Kairit
  märts 14, 2011 @ 09:19:17

  Hei!
  Mu sall valmis, ma näen:)
  Vaataks selle tooni oma silmaga üle ja prooviks näotooniga kokku, siis otsustan.
  Mure veel see ka – kui kokku saame, siis mul ühe kaelaehte see kinnitusklõps läks katki:( Äkki saad tangid ja uue kinnituse kaasa võtta ja selle pisikese raha eest korda teha, ei viitsi kusagile kullasepa juurde minema hakata…
  Aga suhtleme siis, et kus ja kuidas me kokku saame.

  Kairit

  Vasta

 2. kaiahobid
  märts 14, 2011 @ 11:22:56

  Igati sobib. Ja selle kinnituse parandamine käib garantii alla, sest mulle tundub, et olen saanud ühest poest praak kinnitused 😦 .

  Vasta

 3. Laili
  märts 15, 2011 @ 06:39:47

  Sall on armas ja värv tundub pildil olevat küll külmapoolne, aga lõpliku otsuse teeb siiski tõesti salli uus omanik :). Nende poodidega on alati ja kõikjal nii, et ühtepidi on riiulid asjade all lookas, aga kui lähed sinna oma peas valminud mõtet konkreetseks ostuks vormistama, siis õnnestub see väga harva. Kõike armast Sulle!

  Vasta

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: