Head uut aastat!

Head uut aastat kõigile teile kallid blogi külastajad.

Vana-aasta vaikselt välisukse sulges,

ta puudutusest alles leek on soe,

uus aasta toetab lävel jalgu julgelt,

ta toogu kõik, mis rõõmsalt hinge poeb!

2011 aasta on alanud töiselt ja lõpuks olen teinud ära ka enda jaoks tähtsa sammu. Täna täitsin äriregistris ära FIE-ks registreerimise avalduse ja nüüd ootan aktsepteerimist 😀 Loodan, et see tasub ikka ära.

Uuel aastal loodan ka pakkuda kõikidele oma blogi külalistele hästi palju uusi postitusi ja loodan, et kui olete leidnud ülesse minu blogi, siis just seetõttu, et Teile meeldivad minu tööd ja tegemised;) Rõõmuga ootan Teie poolseid kommentaare ja tagasisidet, sest see teeb alati meele nii rõõmsaks. Tänan Teid kõiki, kes olete siiani oma kommentaari jätnud ning soovin kõikidele kõige kaunimat ja paremat aastat, et kõik Teie soovid saaksid täidetud!

Selle aasta esimese ehte tegin seekord endale, sest pole ammu enda ehtekarpi täiendanud. Vaja oli teha üks punane kee, millega sobiks käia kooriga esinemas, sest viimased korrad on naistel soov kanda ka pärleid lisaks mustale ja valgele. Kuna aga mehed kannavad punaseid lipse, siis seetõttu valisin oma pärlikee tooniks punase 😀 Kasutasin punaseid mõralisi helmeid, läbipaistvaid swarovski pärleid ja marmorpärleid. Kee ripatsiks kasutasin enda tehtud liihelmest.

Oma postkastist leidsin ka ühe väga huvitava statistika oma blogimise kohta aastal 2010. See tegi meele nii rõõmsaks, ja et oma  rõõmu Teiega jagada, panen selle ka siia, kui see peaks kellelegi huvi pakkuma 😉

The stats helper monkeys at WordPress.com mulled over how this blog did in 2010, and here’s a high level summary of its overall blog health:

Healthy blog!

The Blog-Health-o-Meter™ reads Wow.

Crunchy numbers

Featured image

A helper monkey made this abstract painting, inspired by your stats.

A Boeing 747-400 passenger jet can hold 416 passengers. This blog was viewed about 2,500 times in 2010. That’s about 6 full 747s.

In 2010, there were 123 new posts, not bad for the first year! There were 22 pictures uploaded, taking up a total of 3mb. That’s about 2 pictures per month.

The busiest day of the year was September 28th with 75 views. The most popular post that day was Mõned kõrvarõngad.

Where did they come from?

The top referring sites in 2010 were isetegija.net, 2sketches4you.blogspot.com, sasya-sketches.blogspot.com, WordPress Dashboard, and facebook.com.

Some visitors came searching, mostly for süstikpits, kõrvarõngad, albumi köitmine, pärlitööd, and epoksiidvaigust ehted.

Attractions in 2010

These are the posts and pages that got the most views in 2010.

1

Mõned kõrvarõngad September 2010

2

Minust September 2010
2 comments

3

TELLIMINE September 2010

4

2S4Y Kazan´s sketch #65 November 2010
7 comments

5

2S4Y Laura´s sketch 65 November 2010
4 comments

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: